est eng fin

Fotostuudio Fotopesa

Fotosessiooni päeval varu piisavalt aega 

Varu fotostuudiosse jõudmiseks aega. Soovitame tulla stuudiosse 10-15 minutit enne fotosessiooni algust, see on piisav aeg valmistumiseks. Nii enne kui peale sinu sessiooni võivad olla teised broneeringud. Püüa hoida oma ajast kinni ja mitte hilineda, tavaliselt fotosessiooni aega nihutada ei ole võimalik. Vaata enne tulemist asukoht kaardilt järgi.

Soovitused riietuseks

Eelista võimalusel alati puhtaid, selgeid ja heledaid toone. Perepildid tumedates riietes võivad tulla süngemad kui sooviksid. Ühtne stiil perel või grupil teeb pildi alati terviklikumaks. Väldi villaseid ja tumedaid kangaid mis korjavad kergelt kõik karvad ja ebemed enda külge. Uued riided näevad ka pildil ilusad ja värsked välja.

Mida panna jalga?

Stuudiopõrandad on puhtad ja fotostuudios ning foonil välisjalanõudega ei käida. Paljad varbad on lahedad beebidel ja nt teksadega. Peokleidi/ ülikonna juurde võta kaasa sobivad kingad. 

Jumestus ja maniküür ning pediküür 

Enne pildistamist tee kindlasti tervele perele korralik maniküür ning vajadusel ka pediküür. Naisterahvastel soovitame teha endale ka jumestuse. Profi jumestuse saad teha näiteks meie koostööpartner Evelini juures (Kristiine kandis) Eveliniga võta ise ühendust. Tema Facebooki lehe leiad siit   ja e- posti aadress on: evelinkuivjogi@hotmail.com   Loe ka jumestuskunstniku nõuandeid

Akt ja lapseootuspildid

Kanna fotostuudiosse pildistama tulles lohvakaid riideid ja jalanõusid mis ei jäta ihule inetuid vorpe, mis kaovad alles sessiooni lõpuks. 

Enda ideed ja kindlad soovid 

kui sul on kindel ettekujutus milliseid pilte soovid, saada fotograafile enne sessiooni näidispilte. Loe kindlasti ka seda: Reaalsed ja ebareaalsed lootused fotosessioonil.

Sinu panus fotostuudios olles

Fotosessioon ei ole „fotograafi ühemehe show“ ole pildistamisel aktiivne, püüa oma lapse tähelepanu ning tee talle nalja, kui fotograaf juhendab. Püüa riietuda nii, et sul oleks mugav oma lapsega tegeleda. (väldi väikeste lastega perepildistamisel kitsast seelikut ja kõrgeid kontsakingi) 

Püüa jälgida kogu pildistamise vältel, et lapse nägu oleks täiesti puhas. Eriti tähelepanelik ole, kui annad talle vahepeal midagi söödavat või nina tilgub ja hambad tulevad. Fotod on halastamatud ja armas piimarõngas osutub fotol inetuks sõõriks ümber suu.

Ole ise positiivne, see kajastub ka piltidel!

60 minutit30 minutitpildistamine looduseslapseootelLapseootel minivastsündinudakt/buduaaraktifoto minisessioonlemmikloompulmapaketid1a sünnipäev ( ainult laps)1a sünnipäev (+perepildid)Ametiportree