est eng fin

Fotostuudio Fotopesa

Aktifoto minisessoon 

Enamasti tellitakse peale pikka aktisessiooni ja peale palju erinevaid pildistatud teemasid seinale ikka see üks ja sama klassikaline figuuri kontuurpilt. Nüüd ongi võimalus kõigil soovijatel tulla tegema just sedasama ühte teemat lühikese ja soodsa paketi raames. Aktifoto minisessioon kestab ca 15 minutit. Enamasti pildistame figuuri kontuurpilti, soovi korral võime pildistada ka mõne muu poosi/asendi. Aga minisessioonil ikkagi ainult 1 teema. Kui soovid mingit oma teemat küsi enne broneerimist fotograafilt, kas antud pilti on võimalik minisessiooni raames pildistada. Enamasti ei sobi minisessiooniks sellised pildid kus põhirõhk on emotsiooni ja hetke tabamisel. Selleks tuleb broneerida vähemalt 30 min sessioon.

naine-keha-siluett-fotostuudios.jpg

Minisessiooni pakett ei sisalda suuri prindifaile ja sobib neile, kes soovivad tellida Fotopesa kaudu kindlasti suure pildi seinale. Oskame soovitada ka sobivat prindipildi suurust ja erinevaid materjale, ning teostame pildifailile enne printi detailse töötluse, mis tagab parima lõpptulemuse.

Aktifoto minisessioon sisaldab:

ca 15 min pildistamist, 1 teema ehk poos ( enamasti selja kontuurpilt) Saad ise valida välja ühe oma lemmikpildi, mille lõplikult töötleme ja soovitud materjalile prindime. 

Konkreetse prindipildi hind sõltub mõõtudest aga suurusjärk on selline

60x90cm fotolõuend 119€

60x90cm fotokapa 95€ 

Pildistamise hind 60€ / hinnale lisandub prindipildi hind, vastavalt valitud suurusele.

Kui soovid rohkem pilte ja lisaks veel poolakti pilte kaunis pesus või ilusat portreefotot, siis vali meie tavapärane pika aktisessiooni pakett

60 minutit30 minutitpildistamine looduseslapseootelLapseootel minivastsündinudakt/buduaaraktifoto minisessioonlemmikloompulmapaketid1a sünnipäev ( ainult laps)1a sünnipäev (+perepildid)Ametiportree