est eng fin

Fotostuudio Fotopesa

Armas beebiootaja või värske ema. Tore et plaanid pisikesega pildistama tulla. lillaga-beebi.jpg

Vastsündinu minisession on väiksem versioon vastsündinute paketist.

Minisessioon ei sobi rahututele lastele.

Minisessioonil pildistame beebit üksi ja tulemuseks on ca 12 korrigeeritud faili. Sessioonil jõuab teha umbes 2 lihtsamat teemat.

Sessiooni pikkus on kuni 1h, beebi peaks kinldlasti ära söötma kodus, et beebi oleks pildistama tulles võimalikult nästi nö ette valmistatud. Aega on piiratult!

Kui soovid rohkem pilte, rahulikumat tempot, sööta beeebit stuudios ja rohkem teemasid ning lisaks veel perepilte, vali meie pikk pakett.

Vastsündinud beebi pildistamiseks broneeri aeg kohe peale lapse sündi. Kui kirjutad kohe peale beebi sündi (esimese 48h sees)leiame vastsündinule suure tõenäosusega  aja. 

Päris pisikeste pakett on mõeldud  5-10 päeva vanustele vastsündinutele. Kõige paremad pildid tulevad 5-6 päevaste beebidega. Mida päev edasi seda rohkem on pisike ärkvel. Üle 10 päevaste beebidega me  vastsündinute pakette ei pildista !    Kui vastsündinu sessioonile ei jõudnud tulla, soovitame natuke nüüd oodata. Järgmine hea pildistamise vanus on beebil 3-4 kuu vanuselt, siis kui laps juba iseseisvalt kõhuli jaksab olla.

 

Sellel esimesel 10 elupäeval magab pisike veel enamuse ajast ja magav vastsündinud beebi on kõige parem modell :) 

Pakett sisaldab  ca 12 töödeldud JPG faili.  Failid saadame üle veebi 2 nädala jooksul peale pildistamist, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Enamasti saavad pildi valmis juba mõne päeva jooksul! Fotopesa kaudu on võimalik tellida ka kvaliteetseid prindipilte seinale ja albumisse.

Piltide avaldamine ja hind

1. variant: Miniessiooni hind on 240€ ja pildid jäävad privaatselt perele. Fotograaf pilte  ei avalda.

2. variant: Teeme sulle sessiooni hinnast 50€ soodustust ja saame sellega õiguse avaldada pilte FB, kodulehel, oma reklaammaterjalidel ning käsitöölise lehel, kelle tooteid on kasutatud. Miniesessiooni hind  on seega 190€

Vastsündinud kaksikutega minisessiooni ei saa teostada.

vaata ka meie kõige pisemate galeriid. Värskeid pilte leiad ka Anno blogist.  ja Sigridi blogist

Loe läbi ka KKK - ehk korduma kippuvad küsimused

60 minutit30 minutitpildistamine looduseslapseootelvastsündinudakt/buduaaraktifoto minisessioonlemmikloompulmapaketid1a sünnipäev ( ainult laps)1a sünnipäev (+perepildid)Ametiportree