est eng fin

Fotostuudio Fotopesa

Armas beebiootaja või värske ema. Tore et plaanid pisikesega pildistama tulla.

Vastsündinud pildistamiseks broneeri aeg kohe peale beebi sündi. Teeme ikka nalja, et esimene kõne emale ja teine fotograafile. Kui kirjutad kohe peale beebi sündi (esimese 48h sees)leiame vastsündinule suure tõenäosusega  aja. 

Enamasti pildistame vastsündinute pilte stuudios aga soovi korral tuleme ka koju. Kodus pildistame ainult heade valgustingimuste olemasolul ( suured aknad) hinnale lisandub +50€  

Päris pisikeste pakett on mõeldud  5-10 päeva vanustele vastsündinutele. Kõige paremad pildid tulevad 5-6 päevaste beebidega. Mida päev edasi seda rohkem on pisike ärkvel. Üle 10 päevaste beebidega me pikka vastsündinu paketti ei pildista !    Kui vastsündinu sessioonile ei jõudnud tulla, soovitame natuke nüüd oodata. Järgmine hea pildistamise vanus on beebil 3-4 kuu vanuselt, siis kui laps juba iseseisvalt kõhuli jaksab olla.

beebi-krooniga-vastsyndinu.jpg

Sellel esimesel 10 elupäeval magab pisike veel enamuse ajast ja magav vastsündinud beebi on kõige parem modell :) Sessioon on pikk, stuudio soojaks köetud. Kui teil on soov kaasata sessioonile ka pere suuremad lapsed, siis  pikendame sessiooni aega 30 minuti võrra ja hinnale lisandub 50€ Kindlasti andke sellest juba broneerimisel ette teada. 

Aega  on varutud sessiooniks ca  2,5h (siis on võimalus vajadusel aeg maha võtta, beebit sööta ja kussutada)

Pakett sisaldab  ca 25 töödeldud JPG faili.  Failid valmivad 2 nädala jooksul peale pildistamist, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Enamasti saavad pildi valmis juba mõne päeva jooksul!

hind vastsündinu + ema, isa/ ilma pere suuremate lasteta 250EUR 

koos pere suuremate lastega +30 min ja hind 300€UR

 

Vastsündinud kaksikute sessiooni hind 320€- stuudios on lisaks fotograafile veel abiks assistent.

Fotopesa fotograafidel on õigus kasutada vastsündinud beebist  tehtud fotosid ettevõtte reklaamimiseks nii koduleheküljel, kui ka Facebookis. Sama õigus kehtib meie koostööpartneritele, kelle käsitöötooteid on piltidel kasutatud. Vanematega koos piltide kohta küsime alati eraldi luba.

Kui mingil põhjusel soovid siiski oma pilte ainult iseendale, siis  anna palun sellest teada juba broneerimisel. 

vaata ka meie kõige pisemate galeriid. Värskeid pilte leiad ka Anno blogist.  ja Sigridi blogist

Loe läbi ka KKK - ehk korduma kippuvad küsimused

60 minutit30 minutitpildistamine looduseslapseootelvastsündinudakt/buduaaraktifoto minisessioonlemmikloompulmapaketid1a sünnipäev ( ainult laps)1a sünnipäev (+perepildid)Ametiportree