est eng fin

Fotostuudio Fotopesa

Akt ja poolakt fotostuudios  

buduaar-fotosession.jpg

Aktisessioonil  jooksul valmivad kunstilised võtted, kus on palju valguse ja varju mängu ( klassikaline musta tausta aktifoto) või siis hoopis sensuaalne buduaarisessioon pesus. Enamasti oleme teinud natuke üht ja natuke teist.

Pildid tulevad vastavalt kliendi soovile rohkem või veidi vähem paljastavad. Sessioon sobib ühele modellile või paarile.

Pildistama tulles kanna võimalikult vähesoonivaid riideid ning soovitav on ka sobiv profesionaalne jumestus. Jumestuse kohta uuri meie partnerilt Evelinilt, kes toimetab samuti Kalamajas. https://www.facebook.com/EvelinKuivjogiMakeUpArtist/?fref=ts

Aktifotode puhul anname failid mälupulgal üle käest kätte ( postiga ei saada) Failid valmivad 2 nädala jooksul peale pildistamist, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Aitame ka kvaliteetse trükiga ja oskame soovitada erinevaid materjale.

Oleme alati õnnelikud ja tänulikud kui keegi aktifotosid meil näidata lubab aga kõik sinu pildid jäävad privaatselt sulle, kui sa nii soovid.

vaata näidispilte- Galerii aktifotod  näidispilte leiad ka  Anno , Sigridi  ja Marika blogidest.

Hind 250EUR

60 minutit30 minutitpildistamine looduseslapseootelvastsündinudVastsündinud miniakt/buduaaraktifoto minisessioonlemmikloompulmapaketid1a sünnipäev ( ainult laps)1a sünnipäev (+perepildid)Ametiportree